Відділ освіти Васильківської РДА

 


Протоколи районної олімпіади з української мови та літератури

ПРОТОКОЛ

ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури в 11 класі

 

 

сел.Васильківка                                                                                                                                    05 листопада 2011 року

 

п/п

ПІП  учня

Школа

ПІБ учителя

Сума балів

Місце

1.

Грищенко Тетяна Сергіївна

Добровільська СЗШ

Скляр Тетяна Сергіївна

37

 

2.

Крижня Олена Анатоліївна

Великоолександрівський НВК

Кошара Лідія Євстахіївна

54

2

3.

Глушакова Анастасія Олександрівна

Манвелівська СЗШ

Брожак Наталія Вікторівна

47

3

4.

Шрамко Максим Русланович

Дубовиківська СЗШ

Мальована Людмила Миколаївна

27

 

5.

Огієнко Олег Віталійович

Дубовиківська СЗШ

Мальована Людмила Миколаївна

24

 

6.

Чуприна Вікторія Іванівна

Шевченківська СЗШ

Саранчук Ольга Іванівна

26

 

7.

Кошик Богдан Анатолійович

Миколаївська СЗШ

Пуздренко Галина Михайлівна

26

 

8.

Капітула Лідія Володимирівна

Авангардська СЗШ

Лаліменко Наталя Анатоліївна

31

 

9.

Тригуб Станіслав В’ячеславович

Дебальцівський НВК

Каращук Катерина Іванівна

25

 

10.

Рацебарська Оксана Сергіївна

Зеленогайська СЗШ

Чорнобай Лідія Михайлівна

42

 

11.

Макарова Катерина Романівна

Павлівська СЗШ

Шаповал Ольга Петрівна

40

 

12.

Савенко Марія Олександрівна

Васильківська СЗШ № 2

Прогонна Людмила Михайлівна

44

 

13.

Ляшко Марія Олександрівна

Васильківська СЗШ № 3

Маркіна Світлана Миколаївна

32

 

14.

Євдокімова Альона Олегівна

Васильківська СЗШ № 1

Тараненко Людмила Пилипівна

56

-

15.

Давидюк Олена Василівна

Васильківська СЗШ № 1

Тараненко Людмила Пилипівна

58

1

16.

Носач Юлія Станіславівна

Васильківська СЗШ № 1

Тараненко Людмила Пилипівна

56

-

17.

Копійко Юлія Сергіївна

Васильківська СЗШ № 1

Тараненко Людмила Пилипівна

56

-

18.

Баворовська Анна Петрівна

Шевченківська СЗШ

Саранчук Ольга Іванівна

43

 

19.

Кравченко Катерина Олександрівна

Чаплинська СЗШ

Лисаков Сергій Володимирович

31

 

 

 Голова журі                       Воротня Надія Петрівна

 

Члени журі:                        Тараненко Людмила Пилипівна

                                             Чорнобай Лідія Михайлівна

                                             Прогонна Людмила Михайлівна

 

 

 

ПРОТОКОЛ

ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 9 класі

сел.Васильківка                                                                                                                                    05 листопада 2011 року

 

п/п

ПІП  учня

Школа

ПІБ учителя

Сума балів

Місце

1.

Сідельник Аліна Віталіївна

Миколаївська СЗШ

Пуздренко Г.М.

31

 

2.

Руденко Катерина Миколаївна  

Васильківська СЗШ № 3

Дубовик С.О.

20

 

3.

Кібець Алла Володимирівна

Великоолександрівський НВК

Козельська І.М.

34

 

4.

Шатова Євгенія Григорівна

Воскресенівська НЗСШ

Марченко О.А.

22

 

5.

Балаклееєць Максим Миколайович

Чаплинська НСЗШ

Краснощок К.Д.

21

 

6.

Вахрушев Віталій Юрійович

Хуторо-Чаплинська СЗШ

Самойленко Н.І.

21

 

7.

Кузан Артем Олександрович

Чаплинська СЗШ

Лаба М.О.

33

 

8.

Козленко павло Володимирович

Новогригорівська НСЗШ

Жолуденко М.П.

23

 

9.

Чорнобривець Яна Андріївна

Васильківська СЗШ № 2

Дубовиченко В.М.

39

-

10.

Хроленко Анастасія Олександрівна

Васильківська СЗШ № 2

Дубовиченко В.М.

42

2

11.

Шевченко Олена Михайлівна

Шевченківська СЗШ

Субота О.В.

32

 

12.

Кулик Олена Олександрівна

Дубовиківська СЗШ

Мальована Л.М.

41

3

13.

Борисенко Олександр Віталійович

Добровільська СЗШ

Мамонова Н.І.

32

 

14.

Крячок Марина Юріївна

Ульянівська НСЗШ

Крячок В.О.

39

 

15.

Левендаренко Владислав Ігорович

Васильківська СЗШ № 1

Муковська Г.В.

44

-

16.

Помазан Юрій Геннадійович

Васильківська СЗШ № 1

Михайлова Ю.В.

57

1

17.

Денисенко Олександр Володимирович

Павлівська СЗШ

Шаповал О.П.

28

 

18.

Демиденко Олександр Анатолійович

Манвелівська СЗШ

Василенко Д.А.

40

 

19.

Завгородня Оксана Миколаївна

Дебальцівський НВК

Каращук К.І.

40

 

20.

Мормуль Ірина Олексіївна

Авангардська СЗШ

Левченко О.М.

29

 

21.

Варакута Світлана Олегівна

Дебальцівський НВК

Каращук К.І.

41

3

22.

Безп’ятий Іван  Миколайович

Григорівський НВК

Садило Л.М.

41

3

23.

Заказнюк В’ячеслав Володимирович

Письменська СЗШ

Паталаха Т.С.

6

 

 

Голова журі                         Воротня Надія Петрівна

 

Члени журі:                       Дубовиченко Валентина Миколаївна

                                            Михайлова Юлія Володимирівна

                                            Крячок Віра Олексіївна

                                            Каращук Катерина Іванівна

                                            Садило Любов Миколаївна

 

 

ПРОТОКОЛ

ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 8 класі

 

 

сел.Васильківка                                                                                                                                    05 листопада 2011 року

 

п/п

ПІП  учня

Школа

ПІБ учителя

Сума балів

Місце

1.

Волоха Олег Сергійович

Воскресенівська НСЗШ

Марченко О.М.

32

 

2.

Калієнко Роман Сергійович

Новогригорівська НСЗШ

Жолуденко Л.П.

19

 

3.

Рожков Віталій Олексійович

 Добровільська СЗШ

Молокова Н.І.

21

 

4.

Василенко Тетяна Сергіївна

Манвелівська СЗШ

Брожак Н.В.

32

 

5.

Коба Валентина Вадимівна

Великоолександрівський НВК

Кошара Л.Є.

31

 

6.

Селіванова Жанна Юріївна

Дубовиківська СЗШ

Лихацька О.А.

19

 

7.

Олешко Людмила Вадимівна

Павлівська СЗШ

Шаповал О.П.

27

 

8.

Карнаух Аліна Миколаївна

Зеленогайська СЗШ

Чорнобай Л.М.

32

 

9.

Поздняков Олександр Артемович

Чаплинська НСЗШ

Краснощок К.Д.

14

 

10.

Магала Дмитро Станіславович

Дельцівський НВК

Каращук К.І.

25

 

11.

Дубовик Катерина Віталіївна

Чаплинська СЗШ

Лисаков С.В.

33

3

12.

Єфімова Алла Володимирівна

Ульянівська НСЗШ

Крячок В.О.

23

 

13.

Швайка Альона Юріївна

Х.Чаплинська СЗШ

Пилипова В.М.

29

 

14.

Дубіч Анастасія Олександрівна

Васильківська СЗШ № 1

Ковальчук Г.М.

37

2

15.

Помазан Юлія Віталіївна

Письменська СЗШ

Шевчук В.О.

21

 

16.

Кравченко Катерина Юріївна

Письменська СЗШ

Шевчук В.О.

13

-

17.

Кулибаба Вікторія Володимирівна

Васильківська СЗШ № 3

Дубовик С.О.

23

 

18.

Прогонна Ольга Олегівна

Васильківська СЗШ № 2

Діхтяр О.В.

46

1

 

 Голова журі                       Воротня Надія Петрівна

 

Члени журі:                        Гаврилюк Світлана Іванівна

                                            Дубовик Світлана Олександрівна

                                            Краснощок Катерина Данилівна

                                            Марченко Олександра Артемівна

 

 

ПРОТОКОЛ

ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури в 10 класі

сел.Васильківка                                                                                                                                    05 листопада 2011 року

 

п/п

ПІП  учня

Школа

ПІБ учителя

Сума балів

Місце

1.

Подольна Катерина Володимирівна

Великоолександрівський НВК

Кошара Л.Є.

35

 

2.

Каращук Оксана Леонідівна

Дебальцівський НВК

Каращук К.І.

27

 

3.

Калашник Вікторія Вікторівна

Павлівська СЗШ

Шаповал О.П.

36

3

4.

Гаюн Ольга Сергіївна

Зеленогайська СЗШ

Онасенко Н.І.

41

2

5.

Берковська Наталія Вікторівна

Манвелівська СЗШ

Бондаренко І.В.

28

 

6.

Мороз Анастасія В’ячеславівна

Васильківська СЗШ № 2

Прогонна Л.М.

24

 

7.

Сігаєва Катерина Олександрівна

Дубовиківська СЗШ

Мальована Л.М.

8

 

8.

Максимович Юлія Сергіївна

Авангардська СЗШ

Левченко О.М.

16

 

9.

Тюлюбек Олена Миколаївна

Шевченківська СЗШ

Субота О.В.

18

 

10.

Гавриш Марина Олегівна

Шевченківська СЗШ

Субота О.В.

11

-

11.

Куценко Ірина Віталіївна

Добровільська СЗШ

Рожкова І.В.

18

 

12.

Афонічкіна Марина Віталіївна

Письменська СЗШ

Ткачова І.М.

12

 

13.

Онасенко Любов Вікторівна

Х.Чаплинська СЗШ

Самойленко Л.І.

32

 

14.

Волчкова Юлія Олександрівна

Чаплинська СЗШ

Лаба М.О.

36

3

15.

Мороз Катерина Олегівна

Васильківська СЗШ № 1

Тараненко Л. П.

32

-

16.

Яковенко Тетяна Андріївна

Васильківська СЗШ № 1

Тараненко Л. П.

46

1

17.

Бучко Наталія Михайлівна

Миколаївська СЗШ

Пуздренко Г.М.

34

 

18.

Краснощок Тетяна Володимирівна

Васильківська СЗШ № 3

Дубовик С.О.

12

 

19.

Півторацька Любов Олександрівна

Григорівський НВК

Садило Л.М.

16

 

 

 Голова журі                      Воротня Надія Петрівна

 

Члени журі:                        Кошара Лідія Євстахіївна

                                            Пуздренко Галина Михайлівна

                                            Шаповал Ольга Петрівна

                                            Муковська Галина Володимирівна

                                            Лаба Марія Овсіївна