Відділ освіти Васильківської РДА

 


Протоколи районної олімпіади з фізики

ПРОТОКОЛ
ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики у 7 класі
 
сел. Васильківка                                                                                    13 листопада 2011 року
 
з/п
П І Б учня
Школа
П І Б учителя
Сума балів
Місце
1
Жук Дмитро
Васильківський НВК №1
Галич В.І.
5
2
2
Данилюк Анастасія
Васильківська СЗШ №2
Крись І.О.
0
-
3
Матвійчук Анна
Васильківська СЗШ №2
Крись І.О.
0
-
4
Бебешко Роман
Васильківська СЗШ №3
Рева Н.І.
3
4
5
Шаповал Роман
Васильківська СЗШ №3
Рева Н.І.
4
3
6
Шевченко Олексій
Письменська СЗШ
Теоколкіна Л.І.
0
-
7
Малашенко Віталій
Григорівський НВК
Щербакова Н.М.
4
3
8
Стебельова Юлія
Дубовиківська СЗШ
Огієнко В.В.
0
-
9
Буц Микола
Манвелівська СЗШ
Теоколкіна Л.І.
2
5
10
Антіпов Андрій
Миколаївська СЗШ
Пуздренко О.В.
2
5
11
Садовська Наталія
Павлівська СЗШ
Мамонов Ю.Ю.
6
1
12
Проволоцька Катерина
Чаплинська НСЗШ
Триль О.М.
1
6
 
Голова журі                                    С.В.Бондаренко
 
Члени журі                                      І.О.Крись
                                                         О.М. Триль
                                                         Ю.Ю.Мамонов
 
 
 
ПРОТОКОЛ
ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики у 8 класі
 
сел. Васильківка                                                                                    13 листопада 2011 року
 
з/п
П І Б учня
Школа
П І Б учителя
Сума балів
Місце
1
Валовий Богдан
Васильківський НВК №1
Атаманюк Ю.В.
4
5
2
Нестор Олександр
Васильківський НВК №1
Атаманюк Ю.В.
4
5
3
Прогонна Ольга
Васильківська СЗШ №2
Стадніченко Н.М.
6,5
1
4
Ісаченко Юлія
Васильківська СЗШ №2
Стадніченко Н.М.
6
-
5
Коцеруба Антоніна
Васильківська СЗШ №3
Рева Н.І.
3
7
6
Помазан Юлія
Письменська СЗШ
Теоколкіна Л.І.
4
5
7
Демидов Олександр
Чаплинська СЗШ
Червона Т.Г.
4,5
4
8
Захаренко Леонід
Великоолександрівський НВК
Фоменко А.С.
3
7
9
Клименко Олексій
Дебальцівський НВК
Паталаха І.А.
5,5
3
10
Жила Наталія
Дубовиківська СЗШ
Огієнко В.В.
2,5
8
11
Куляскіна Елла
Манвелівська СЗШ
Теоколкіна Л.І.
3,5
6
12
Яроцький Дмитро
Павлівська СЗШ
Мамонов Ю.Ю.
3
7
13
Помазан Роман
Хуторо-Чаплинська СЗШ
Варакута В.О.
6
2
14
Полушко Анастасія
Ульянівська НСЗШ
Воскобойник В.І.
3,5
6
15
Григоренко Валентин
Чаплинська НСЗШ
Триль О.М.
5,5
3
 
Голова журі                                    С.В.Бондаренко
 
Члени журі                                      В.І.Воскобойник
                                                         І.А.Паталаха
                                                        
ПРОТОКОЛ
ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики у 9 класі
 
сел. Васильківка                                                                                    13 листопада 2011 року
 
з/п
П І Б учня
Школа
П І Б учителя
Сума балів
Місце
1
Левендаренко Владислав
Васильківський НВК №1
Галич В.І.
 
3
 
2
Судак Анастасія
Васильківська СЗШ №2
Стадніченко Н.М.
3
4
3
Хроленко Анастасія
Васильківська СЗШ №2
Стадніченко Н.М.
3
-
4
Жигайло Тетяна
Васильківська СЗШ №3
Рева Н.І.
3
4
5
Сидоренко Олександр
Письменська СЗШ
Теоколкіна Л.І.
5
3
6
Кузан Артем
Чаплинська СЗШ
Червона Т.Г.
11
1
7
Галов Анатолій
Великоолександрівський НВК
Фоменко А.С.
2
6
8
Безпятий Іван
Григорівський НВК
Щербакова Н.М.
1
7
9
Колодуб Олексій
Григорівський НВК
Щербакова Н.М.
1
-
10
Калініна Анастасія
Дебальцівський НВК
Паталаха І.А.
10
2
11
Демиденко Олександр
Манвелівська СЗШ
Теоколкіна Л.І.
2
6
12
Руденко Катерина
Миколаївська СЗШ
Пуздренко О.В.
1
7
13
Гусак Надія
Павлівська СЗШ
Мамонов Ю.Ю.
1
7
14
Афанасьєва Ксенія
Ульянівська НСЗШ
Воскобійник В.І.
3
5
15
Крячок Марина
Ульянівська НСЗШ
Воскобійник В.І.
3
-
16
Балаклеєць Максим
Чаплинська НСЗШ
Триль О.М.
0
-
 
Голова журі                                    С.В.Бондаренко
 
Члени журі                                      Н.І.Рева
                                                         О.В.Пуздренко
                                                         В.О.Варакута
 
ПРОТОКОЛ
ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики у 10 класі
 
сел. Васильківка                                                                                    13 листопада 2011 року
 
з/п
П І Б учня
Школа
П І Б учителя
Сума балів
Місце
1
Павленко Ігор
Васильківський НВК №1
Галич В.І.
1,5
4
2
Холошня Дмитро
Васильківська СЗШ №2
Стадніченко Н.М.
1,5
4
3
Дюдя Дмитро
Васильківська СЗШ №2
Стадніченко Н.М.
1,5
-
4
Краснощок Тетяна
Васильківська СЗШ №3
Рева Н.І.
2,5
2
5
Гиренко Віктор
Васильківська СЗШ №3
Рева Н.І.
1,5
-
6
Афонічкіна Марія
Письменська СЗШ
Теоколкіна Л.І.
0
-
7
Дрозд Валерія
Чаплинська СЗШ
Червона Т.Г.
2
3
8
Водопян Євген
Великоолександрівський НВК
Фоменко А.С.
2,5
2
9
Пугач Олександр
Григорівський НВК
Щербакова Н.М.
1
5
10
Бойко Микола
Дебальцівський НВК
Паталаха І.А.
1
5
11
Багаченко Олексій
Дубовиківська СЗШ
Огієнко В.В.
1
5
12
Берковська Наталія
Манвелівська СЗШ
Теоколкіна Л.І.
0,5
6
13
Бучко Наталія
Миколаївська СЗШ
Пуздренко О.В.
1
5
14
Демиденко Наталія
Павлівська СЗШ
Мамонов Ю.Ю.
0,5
6
15
Питайло Світлана
Хуторо-Чаплинська СЗШ
Варакута В.О.
11,5
1
16
Чумак Володимир
Шевченківська СЗШ
Мединець І.М.
1
5
 
Голова журі                                   С.В.Бондаренко
 
Члени журі                                      В.В.Огієнко
                                                         А.С.Фоменко
                                                         Н.М.Стадніченко
 
ПРОТОКОЛ
ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики у 11 класі
 
сел. Васильківка                                                                                    13 листопада 2011 року
 
з/п
П І Б учня
Школа
П І Б учителя
Сума балів
Місце
1
Соколовська Юлія
Васильківський НВК №1
Атаманюк Ю.В.
2,5
5
2
Черемис Олена
Васильківська СЗШ №2
Стадніченко Н.М.
2
6
3
Прогонний Іван
Васильківська СЗШ №2
Стадніченко Н.М.
2
-
4
Холошня Діана
Васильківська СЗШ №2
Стадніченко Н.М.
2
-
5
Ляшко Марія
Васильківська СЗШ №3
Рева Н.І.
2
-
6
Крижня Олена
Великоолександрівський НВК
Фоменко А.С.
5,5
2
7
Мусна Юлія
Дебальцівський НВК
Паталаха І.А.
1,5
 
8
Огієнко Олег
Дубовиківська СЗШ
Огієнко В.В.
6,5
1
9
Демиденко Тетяна
Манвелівська СЗШ
Теоколкіна Л.І.
4
4
10
Олефірова Юлія
Миколаївська СЗШ
Пуздренко О.В.
0,5
8
11
Кірсанов Владислав
Павлівська СЗШ
Мамонов Ю.Ю.
1,5
7
12
Мединець Анатолій
Шевченківська СЗШ
Мединець І.М.
5
3
 
Голова журі                                    С.В.Бондаренко
 
Члени журі                                      Л.І.Теоколкіна
                                                         В.І.Галич
                                                         Т.Г.Червона