Відділ освіти Васильківської РДА

 


Протоколи районної олімпіади з історії

ПРОТОКОЛ
ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії у   8 класі
 
сел. Васильківка                                                                                   26  листопада 2011 року                                                                                                                    
 
з/п
 П І Б учня
Школа
П І Б учителя
Сума балів
Місце
1
Прогонна О.О          
 
ВасильківськаСЗШ№2
Нагорна Л.В.
98
1
2
Забігайло А.С
 
Васильківський НВК
Сегінович Л.М.
94
2
3
Василенко Т.С.
 
Манвелавська СЗШ
Дернова С.В.
88
3
4
ОлешкоЛ.В.
 
Павлівська СЗШ
Олешко А.Г.
87
4
5
Коба В,В.
 
Великоолександрівський НВК
Іванова Н.М.
75
5
6
Машталір Ю.О.
 
Хуторо-Чаплинська СЗШ
Філь В.М.
73
6
7
Жила Н.Ю.
 
Дубовиківська СЗШ
Селезньова А.А.
61
7
8
Кравченко К.Ю.
 
Письменська СЗШ
Єсипенко Л.Л.
60
8
9
Волоха О.С.
 
Воскресенівська НСЗШ
Попова І.М.
58
9
10
Ляшко І.О.
 
Васильківська СЗШ№3
Завгородня О.Г.
51
10
11
Демідов О.С.
 
Чаплинська СЗШ
Волчкова Т.В.
45
11
12
Магала Д.С.
 
Дебальцівський НВК
Майор Л.Г.
43
12
13
Єфімова А.В.
 
УльянівськаНСЗШ
Дробот О.О.
38
13
14
Клименко О.І.
 
Дебальцівський НВК
Майор Л.Г.
36
14
 
Голова журі:                   Воротня Н.П.
Члени журі:                    Олешко А.Г.
                                         Єсипенко Л.Л   .Сегінович Л.М. Попова І.М.
 
 
ПРОТОКОЛ
ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії у   9 класі
 
сел. Васильківка                                                                                   26  листопада 2011 року                                                                                                                    
 
з/п
 П І Б учня
Школа
П І Б учителя
Сума балів
Місце
1
Кравець А С.
 
Васильківський НВК
Зигало Л.С.
80
1
2
Северенчук А.А.
 
ВасильківськаСЗШ№2
Гончаренко О.В.
78
2
3
Крячок М.Ю.
 
Ульянівська НСЗШ
Дробот О.О.
60
3
4
Лобань О.О.
 
Дебальцівський НВК
Майор Л.Г.
58
4
5
Борисенко О.В.
 
ДобровільськаСЗШ
Коба К.О.
52
5
6
Куліш О.О.
 
Дубовиківська СЗШ
Селезньова О.А.
48
6
7
Балаклаєць М.М.
Чаплинська СЗШ
Лобань О.О.
47
7
8
Остроух О.В.
 
Зеленогайська СЗШ
Власенко Т.С.
43
8
9
Безп»ятий І.М.
 
Григорівська СЗШ
Кузнецова О.Д.
43
8
10
ГайдарЮ.М.
 
Васильківська СЗШ№3
Завгородня О.Г.
41
9
11
Ракіта Д.В.
 
Воскресенівська НСЗШ
Ппова І.М.
41
9
12
Безуглий О.В.
 
Чаплинська СЗШ
Волчкова Т.В.
39
10
13
Гетьман О.А.
 
Великоолександрівський НВК
ІвановаН..М.
39
10
14
Шевченко О.М.
 
Шевченківська СЗШ
Коваленко А.Г.
37
11
15
Денисенко О.В.
 
Павлівська СЗШ
Олешко А.Г.
32
12
16
Демиденко О.А.
 
Манвелівська СЗШ
Дернова С.В.
32
12
17
Сідєльнік А.В.
Миколаївська СЗШ
Латишева В.О.
28
13
18
Вахрущева В.Ю.
 
Хуторо-Чаплинська СЗШ
Філь В.М.
19
14
19
Піліпський Д.М.
 
ПисьменськаСЗШ
Єсипенко Л.Л.
10
15
 
Голова журі:                   Воротня Н.П.
Члени журі:                    Гончаренко О.В.
                                        Дробот О.М.
 
 
ПРОТОКОЛ
ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії у   10 класі
 
сел. Васильківка                                                                                   26  листопада 2011 року                                                                                                                    
 
з/п
 П І Б учня
Школа
П І Б учителя
Сума балів
Місце
1
Левченко Богдан
 
Авангардська СЗШ
Дейдей Т.А.
20
15
2
Бондарь Олена
 
Дебальцівський НВК
Бондаренко А.В.
37
11
3
Фоменко Анжеліка
 
Великоолександрівський НВК
Іванова Н.М.
74
2
4
Берковська Наталія
 
Манвелівська СЗШ
Дернова С.В.
70
3
5
Малишко Ольга
 
Павлівська СЗШ
Олешко А.Г.
59
5
6
Булава Владислав
 
ДобровільськаСЗШ
Коба К.О.
36
12
7
Пугач Олександр
 
Григорівський НВК
Кузнецова О.Д.
39
10
8
Онасенко Любов
 
Хуторо-Чаплинська
Філь В.М.
39
10
9
Прохватило Ольга
 
Зеленогайська СЗШ
Власенко Т.С.
63
4
10
Шляхов Владислав
 
Дубовиківська СЗШ
Горілейченко В.М.
46
8
11
Чумак Володимир
 
Шевченкавська СЗШ
Коваленко А.Г.
42
9
12
Хребтань Вікторія
 
Миколаївська СЗШ
Латишев В.О.
51
7
13
Нестеренко Оксана
 
Васильківська СЗШ№2
Нагорна Л.В.
75
1
14
Хоружа Вероніка
 
ВасильківськийНВК
Зигало Л.С.
63
4
15
Смішко Юля
 
Васильківська СЗШ
Завгородня О.Г.
37
11
16
Дейнега Марина
 
Васильківська СЗШ№3
Завгородня О.Г.
33
13
17
Афонічкіна Марія
 
Письменська СЗШ
Єсипенко Л.Л.
52
6
18
Продан Владислав
 
Чаплинська СЗШ
Волчкова Т.В.
29
14
 
Голова журі:                   Воротня Н.П.
Члени журі:     
                                          Кузнецова О.Д.
                                          Мечик О.А.
                                          Іванова Н.М.
                                          Нагорна Л.В.
 

ПРОТОКОЛ

ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії у   11 класі

 

сел. Васильківка                                                                                   26   листопада 2011 року                                                                                                                    

 

з/п

 П І Б учня

Школа

П І Б учителя

Сума балів

Місце

1

Капітула Лідія

 

Авангардська СЗШ

Дейдей Т.А.

35

14

2

Кірсанов Владислав

 

Павлівська СЗШ

Олешко А.Г.

61

4

3

Заєчь Інна

 

Дебальцівський НВК

Берковський Г.П.

48

12

4

Ківаєв Максим

 

Дубовиківська СЗШ

Мечик О.А.

51

11

5

Власенко Анастасія

 

Зеленогайська СЗШ

Власенко Т.С.

56

10

6

Глушакова Анастасія

 

Манвелівська СЗШ

Дернова С.В.

72

4

7

Ковальова Каріна

 

Манвелівська СЗШ

Дернова С.В.

68

6

8

Прогонний Іван

 

Васильківська СЗШ№2

Нагорна Л.В.

88

1

9

Копійко Юля

 

Васильківський НВК

Зигало Л.С.

86

2

10

Варакута Діана

 

Чаплинська СЗШ

Волчкова Т.В.

62

8

11

Грищенко Тетяна

 

Добровільська СЗШ

Коба К.О.

70

5

12

Крижня Олена

 

Великоолександрівський НВК

Іванова Н.М.

76

3

13

 

Марченко Ірина

Манвелівська СЗШ

Дернова С.В.

63

7

14

Кошик Богдан

 

Миколаївська СЗШ

Латишев В.О.

45

13

15

Гайдар Альона

 

Васильківська СЗШ№3

Завгородня О.Г.

61

9

 

Голова журі:                   Воротня Н.П.

Члени журі:     

                                         Власенко Т.С.

                                         Волчкова Т.С.

                                         Коба К.О.

                                         Горілейченко В.М.