Відділ освіти Васильківської РДА

 


Протоколи районної олімпіади з правознавства

ПРОТОКОЛ
ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства у  11 класі
 
сел. Васильківка                                                                03  грудня  2011 року                                                                                                      
 
з/п
 П І Б учня
Школа
П І Б учителя
Сума балів
Місце
1
Копійко Юля
Васильківський №1НВК
Сегінович Л.М.
73
2
2
Носач Юля
 
Васильківський №1НВК
Сегінович Л.М.
73
2
3
Шрамко Максим
 
Дубовиківська СЗШ
Мечик О.А.
68
4
4
Огієнко Олег
 
Дубовиківська СЗШ
Мечик О.А.
65
5
5
Саєнко Лілія
 
Васильківська СЗШ№2
Нагорна Л.В.
99
1
6
Коновалов Юрій
 
Добровільська СЗШ
Коба К.О.
45
9
7
Бойко Анна
 
Великоолександрівський НВК
Іванова Н.М.
71
3
8
Ковальова Каріна
 
Манвелівська СЗШ
Дернова С.В.
43
10
9
Демиденко Тетяна
 
Манвелівська СЗШ
Дернова С.В.
62
6
10
Гайдар Альона
 
Васильківська СЗШ№3
Завгородня О.Г.
52
8
11
Варакута Діана
 
Чаплинська СЗШ
Пільгуй Н.А.
55
7
 
 
Голова журі:                   Воротня Н.П.
Члени журі:     
                                          Мечик О.А.
                                          Іванова Н.М.
                                          Нагорна Л.В.
 
 
ПРОТОКОЛ1
ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства у   1 0 класі
 
сел. Васильківка                                                                             03  грудня  2011 року                                                                                           
 
з/п
 П І Б учня
Школа
П І Б учителя
Сума балів
Місце
1
Шляховий В.А.
 
Дубовиківська Сзш
Мечик О.А.
47
10
2
Пугач О.Г.
 
Григорівський НВК
Кузнецова О.Д.
30
11
3
Нестеренко О.Ю.
 
Васильківська СЗШ№2
Нагорна Л.В.
96
2
4
Подольна К.В.
 
Великоолександрівський НВК
Іванова Н.М.
88
5
5
Хоружа В.В.
 
Васильківський№1НВК
Сегінович Л.М.
95
3
6
Садковий Р.А.
 
Чаплинська СЗШ
Волчкова Т.В.
50
9
7
Варакута І.А.
 
Хуторо-Чаплинська СЗШ
Філь В.М.
75
7
8
Марціяш А.В.
 
Добровільська СЗШ
Коба К.О.
47
10
9
Бунчук К.О.
 
Дебальцівський НВК
Бойко О.М.
81
6
10
Афонічкіна М.В.
 
Письменська СЗШ
Єсипенко Л.Л.
88
5
11
Литвин Н.А.
 
Васильківська СЗШ№3
Завгородня О.Г.
73
8
12
Калашник В.В.
 
Павлівська СЗШ
Олешко А.Г.
90
4
13
Берковська Н.В.
 
Манвелівська СЗШ
Дернова С.В.
97
1
14
Литвиненко Л.І.
 
Дебальцівський НВК
Бойко О.М.
81
6
 
 
Голова журі:                   Воротня Н.П.
Члени журі:     
                                           Олешко А.Г.
 
                                            Єсипенко Л.Л.
 
                                             Сегінович Л.М.
 
 
 
ПРОТОКОЛ
ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства у  9 класі
 
сел. Васильківка                                                                                    03 грудня  2011 року
 
                                                                                   
з/п
 П І Б учня
Школа
П І Б учителя
Сума балів
Місце
1
Гусак Надія
 
Павлівська СЗШ
ОлешкоА.Г.
73
1
2
Пиєвака Дмитро
 
ЧаплинськаСЗШ
Волчкова Т.В.
70
2
3
ДемиденкоОлександр
 
МанвелівськаСЗШ
Дернова С.В.
70
2
4
Вініченко Наталя
 
Васильківський№1 НВК
Сегінович Л.М.
69
3
5
Захаренко Сергій
 
ВеликоолександрівськийНВК
Іванова Н.М.
69
3
6
Кушнір Сергій
 
ГригорівськийНВК
Кузнєцова О.Д.
69
3
7
Балаклеєць Максим
 
Чаплинська НСЗШ
Лобань О.О.
68
4
8
Усік Євгенія
 
ВасильківськаСЗШ№2
Нагорна Л.В.
60
5
9
Горбатюк Сергій
 
ДобровільськаСЗШ
Коба К.О.
59
6
10
Педик Катерина
 
Дебальцівський НВК
Бойко О.М.
55
7
11
Лобань Ольга
 
Дебальцівський НВК
Бойко О.М.
55
7
12
Кулик Олена
 
Дубовиківська СЗШ
Мечик О.А.
49
8
13
Манько Дарія
 
Хуторо-ЧаплинськаСЗш
ФільВ.М.
39
9
14
Гайдарь Юлія
 
ВасильківськаС ЗШ№3
Завгородня О.Г.
38
10
15
Крячок Марина
 
Ульнівська НСЗШ
Дробот О.О.
18
11
16
Заказнюк В»ячеслав
 
Письменська СЗШ
Єсипенко Л.Л.
17
12
 
 
Голова журі:                   Воротня Н.П.
Члени журі:                       Завгородня О.Г.
 
                                          Коба К.О.
                                          Кузнєцова О.Д.