Відділ освіти Васильківської РДА

«Олімпійські лелеченята» Васильківщини

13 лют. 2013
13 лютого 2013 року на базі Васильківського НВК №1 пройшов районний етап Всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя» серед учнів 5-6 класів.

Ініціатором і засновником змагань є Національний олімпійський комітет України. Захід спрямований на реалізацію одного із важливих напрямків діяльності Міжнародного олімпійського комітету – надихнути молодих людей всього світу долучитись до спорту, сприйняти його філософію та жити за олімпійськими цінностями.

Змагання зібрали 84 юних спортсмени  з Васильківського НВК №1, Васильківської СЗШ №2, Чаплинської СЗШ,  Дубовиківської СЗШ, Манвелівської СЗШ, Павлівської СЗШ, Ульянівської НСЗШ.

Програма  складалася з чотирьох випробувань: театралізоване шоу, конкурс знавців історії олімпійського руху, комбінована  естафета, рухлива гра арт-бол.

Презентація команд у вигляді театралізованого шоу включала в себе виконання елементів видів спорту, танцю, використання художнього слова, вокалу. Діти розповідали про місце олімпійського руху в діяльності навчального закладу, району. Всі команди успішно справилися з цим випробуванням, але кращою за рішенням журі стала команда «Чемпіон» Павлівської СЗШ.

Друге випробування мало на меті перевірити знання історії олімпійського руху, його ідеалів і цінностей. Відмінні знання продемонстрували учні Павлівської СЗШ. Добре справилися з завданням команди Васильківського НВК №1, Чплинської та Ульянівської НСЗШ

За результатами комбінованої естафети не було рівних учням Васильківського НВК №1, які на 1,5 хвилини випередили своїх найближчих суперників і стали першими у цьому випробуванні. Друге місце вибороли учні Павлівської СЗШ, третіми стали учні Чаплинської СЗШ.

У змаганнях з арт-болу кращими стали команди Павлівської СЗШ і Васильківської СЗШ №2.

У загальному заліку переможцями змагань стала команда Павлівської СЗШ, друге місце – у Васильківського НВК №1. Третє місце розділили команди Васильківської СЗШ №2 і Чаплинської СЗШ.

У квітні у Дніпропетровську на КСК «Шинник» відбудеться обласний етап Всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя», на якому юні спортсмени Павлівської СЗШ будуть представляти наш район.