Васильківський район. Відділ освіти Васильківської РДА

 

Наказ №42

Відділ освіти
Васильківської райдержадміністрації
 
Н А К А З  
 
30.01.2012                               с. Васильківка                                        № 42
 
 
Про роботу навчальних закладів району
в умовах низьких температур
 
         На виконання доручення Прем’єр - міністра України від 26.01.2012 №989/0/1-12, наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27.01.2012 № 81 «Про роботу навчальних закладів в умовах низьких температур», наказу головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 27.01.2012 №61/0/212-12 «Про роботу навчальних закладів області в умовах низьких температур», рішення надзвичайної протиепідемічної комісії при Васильківській районній державній адміністрації (протокол №1 від 27.01.2012), у зв’язку із очікуваним зниженням температури повітря з 28 січня по 6 лютого та з метою запобігання шкідливому впливу низьких температур на стан здоров’я вихованців дошкільних і позашкільних закладів, учнів загальноосвітніх навчальних закладів та безпечного функціонування в цих умовах навчальних закладів
 
Н А К А З У Ю:
 
1.Призупиняти   навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах району при зниженні температури повітря до          мінус 20◦С.
2. Керівникам ЗНЗ:
2.1.Провести роз’яснювальну роботу серед вихованців дошкільних, позашкільних, учнів загальноосвітніх навчальних закладів району щодо поведінки в умовах низьких температур, попередження випадків переохолодження та обморожень, навчання з надання першої медичної допомоги при переохолодженні.
 2.2.Перенести на інші терміни проведення масових, дозвільних, розважальних і спортивно-масових заходів на відкритому повітрі та таких, які вимагають переїздів учасників навчально-виховного процесу.
         2.3.Забезпечити неухильне дотримання санітарного законодавства щодо проведення прогулянок, інших заходів у дошкільних, навчальних закладах.
         2.4.Провести роз’яснювальну роботу з батьками щодо призупинення навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах у зв’язку із очікуваним зниженням температури повітря.
         2.5. Організувати у разі призупинення навчально-виховного процесу проведення навчання з використанням дистанційних (індивідуальних) форм навчання, інтерактивних засобів.
         2.6.Розробити графіки та забезпечити цілодобове чергування у навчальних закладах району відповідальних осіб (протягом періоду зниження температури) з метою оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації.
         2.7.Здійснити відповідні організаційні заходи щодо забезпечення безперебійного функціонування інженерних споруд, мереж комунікацій начальних закладів та дотримання в них температурного режиму.
         2.8.Забезпечити дотримання правил техніки безпеки, приділити увагу забезпеченню заходів з попередження травматизму, розчищенню від снігу і криги територій і під’їзних шляхів до навчальних закладів, організації підвозу учнів.
         2.9. Покласти персональну відповідальність на керівників навчальних закладів за дотримання санітарних норм, температурного режиму, безпечного функціонування навчальних закладів, експлуатацію шкільних автобусів тощо.
          2.10. 3.2 .Інформувати відділ освіти Васильківської РДА (щоденно з 09.00 до 10.00) щодо організації навчально-виховного процесу .
          2.11. Невідкладно інформувати відділ освіти райдержадміністрації про випадки, пов’язані з порушенням навчально-виховного процесу, надзвичайні ситуації у закладах, де постійно перебувають діти, за телефонами:
         9-53-18 –приймальня начальника відділу освіти ;
         9-10-52 – завідуюча методичним кабінетом ;
         9-18-68 – методист РМК .
          3.Методисту РМК Одінцовій Є.С.
         3.1. Довести даний наказ, наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27.01.2012 № 81 «Про роботу навчальних закладів в умовах низьких температур», наказ головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 27.01.2012 №61/0/212-12 «Про роботу навчальних закладів області в умовах низьких температур»,  до відома керівників навчальних закладів району.
         3.2 .Інформувати головне управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації (щоденно до 10.00) щодо організації навчально-виховного процесу у навчальних закладах району.
          4. Для забезпечення цілодобового контролю за станом роботи навчальних закладів в умовах низьких температур затвердити склад оперативного штабу (додаток №1).
         5. Координацію та контроль роботи за виконанням цього наказу покласти на  методиста РМК Одінцову Є.С., контроль залишаю за собою.
 
 
Начальник відділу освіти                                                                В.О.Ведмідь
 
 
                                        Додаток №1 до наказу
                                                   від 30.01.2012р № 42
                                                                     
                
Склад оперативного штабу
із забезпечення безперебійної роботи навчальних закладів району
 в умовах низьких температур
 
         1.Ведмідь В.О.- начальник відділу освіти
2.Воротня Н.П.- завідуючий методичним кабінетом
3.Одінцова Є.С.- методист РМК
4.Бондаренко С.В.- методист РМК
5.Охмат Ю.П.- методист РМК
6.Павленко Л.О- інженер господарчої групи