Відділ освіти Васильківської РДА

 


Протоколи районної олімпіади з географії

П Р О Т О К О Л
 
Проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії
у 7 класі 4 грудня 2011р.
 
Прізвище, імя та по батькові
школа
Кількість балів
місце
Вчитель
1
Іванова Влада
Васильківський НВК
48.5
1
Павліченко В.В.
2
Токар Оксана
Васильківська СЗШ№2
40
2
Ткач А.І.
3
Марюха Дар»я
Великоолександрівський НВК
37.5
3
Пісчана А.В.
4
Садовська Н.М
Павлівська СЗШ
23.5
4
Максимович Т.І.
5
Прокопенко Марина
Чаплинська СЗШ
22.5
5
Манько В.М
6
Філь Інна
Хуторо-Чаплинська СЗШ
17
6
Шафранська Т.Б.
7
Шаповал Роман
Васильківська СЗШ №3
16
7
Босенко А.Е
8
Хотюн Марина
Григорівська СЗШ
15
8
Цюпило О.В.
9
Малошенко Віталій
Григорівська СЗШ
13
9
Цюпило О.В
10
Валаненко Максим
Васильківська СЗШ №3
12
10
Босенко А.Е.
11
Завгородня Катерина
Дебальцівський НВК
11
11
Педик О.М.
12
Шатов Олександр
Воскресенівська НСЗШ
8.5
12
Попова І.М.
13
Стебельова Юлія
Дубовиківська СЗШ
8.5
12
Пушкар Н.В.
 
 
Голова журі: Охмат Ю.П.
Члени журі: Пісчана А.В.
                      Павліченко В.В.
 
 
 
П Р О Т О К О Л
 
Проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії
у 8  класі 4 грудня 2011р.
 
Прізвище, імя та поботькові
школа
Кількість балів
місце
Вчитель
1
Прогонна Ольга
Васильківська СЗШ №2
88
1
Ткач А.І
2
Валовий Богдан
Васильківський НВК
84
2
Павліченко В.В.
3
Зубченко Богдан
Манвелівська СЗШ
70
3
Зінченко С.Ф.
4
Олешко Людмила
Павлівськм СЗШ
70
3
Максимович Т.І.
5
Карнаух Аліна
Зеленогайська СЗШ
64
4
Кириченко І.В.
6
Сіліванова Жанна
Дубовиківська СЗШ
56
5
Пушкар Н.В.
7
Єфімова Алла
Ульянівська НСЗШ
56
5
Єрікалова Л.
8
Волоха Ольга
Воскресенівська НСЗШ
49
6
Попова І.А.
9
Захаренко Богдана
Великоолександрівський НВК
48
7
Пісчана А.В
10
Помазан Роман
Хуторо-Чаплинська СЗШ
48
7
Шафранська Т.Б.
11
Каліенко Роман
Новогригорівська НСЗШ
44
8
Радченко С.А.
12
Помазан Юлія
Письменська СЗШ
36
9
Єсипенко Л.Л.
13
Гвоздь Андрій
Добровільська СЗШ
22
10
Сіньогіна О.В.
14
Осняч Юрій
Васильківська СЗШ №3
22
10
Босенко А.Е.
15
Прілоус Костянтин
Чаплинська СЗШ
18
11
Манько В.М.
16
Григореко Валентина
Чаплинська НСЗШ
12
12
Лобань О.О.
17
Житник Владислав
Чаплинська СЗШ
16
12
Манько В.М.
 
Голова журі: Охмат Ю.П.
Члени журі: Ткач А.І.    Кириченко І.В.
                 
 
 
 
 
П Р О Т О К О Л
 
Проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії
у 9  класі 4 грудня 2011р.
 
Прізвище ім»я та побатькові
школа
Кількість балів
місце
Вчитель
1
Помазан Юрій
Васильківський НВК
88
1
Павліченко В.В.
2
Шатова Євгенія
Воскресенівська НСЗШ
85
2
Попова І.М.
3
Кулик Олена
Дубовиківська СЗШ
79
3
Пушкар Н.В.
4
Любань Ольга
Дебальцевська НВК
75
4
Педик О.М.
5
Варакута Світлана
Дебальцівський НВК
74
5
Педик О.М.
6
Шостак Артем
Чаплинська СЗШ
72
6
Синьогіна О.В.
7
Мацько Дарья
Хуторо-Чаплинська СЗШ
72
6
Шафранська Т.Б.
8
Гусак Надія
Павлівська СЗШ
71
7
Максимович Т.І.
9
Балаклеєць Максим
Чаплинська СЗШ
70
8
Лобань О.О.
10
Колодуб Олексій
Григорівський НВК
64
9
Цюпило О.В.
11
Безп»ятий Іван
Григорівський НВК
62
10
Цюпило О.В.
12
Демиденко Олександр
Манвелівська СЗШ
62
10
Зінченко С.Ф.
13
Бойко Владислав
Великоолександрівський НВК
62
10
Пісчана А.В.
14
Северенчук Анастасія
Васильківська СЗШ №2
60
11
Ткач А.І.
15
Гайдар Юлія
Васильківська СЗШ№3
58
12
Любчук О.В.
16
Горбатюк Сергій
Добровільська СЗШ
52
13
Синьогіна О.В.
17
Побережець Юлія
Ульянівська НСЗШ
40
14
Єрикалова Л.О.
18
Заказнюк В»ячеслав
Письменська СЗШ
10
15
Єсипенко Л.Л.
 
 
Голова журі: Охмат Ю.П.
Члени журі: Босенко А.Е    Пушкар Н.В.
 
 
 
 
 
П Р О Т О К О Л
 
Проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії
у 10  класі 4 грудня 2011р.
 
Прізвище ім.»я та побатькові
школа
Кількість балів
місце
Вчитель
1
Фоменко Олег
Васильківський НВК
80
1
Янатьєва О.Г
2
Омельченко Роксолана
Дебалцівський НВК
77
2
Педик О.М.
3
Яковенко Тетяна
Васильківський НВК
74
3
Павліченко В.В.
4
Дрозд Валерія
Чаплинська СЗШ
73
4
Манько В.М.
5
Багаченко Олексій
Дубовиківська СЗШ
70
5
Пушкар Н.В.
6
Берковська Наталія
Манвелівська СЗШ
69
6
Зінченко С.Ф.
7
Булава Володимир
Добровільська СЗШ
67
7
Сіньогіна О.В.
8
Прохватило Ольга
Зеленогайська СШ
61
8
Кириченко І.В.
9
Фоменко Анжеліка
Великоолександрівський НВК
58
9
Пісчана О.В.
10
Афонічкіна Марія
Письменська СЗШ
52
10
Єсипенко Л.Л.
11
Мороз Анастасія
Васильківська СЗШ№2
49
11
Ткач А.І.
12
Онасенко Любов
Хуторо-Чаплинська СЗШ
45
12
Шафрвнська Т.Б.
13
Ніколаєнко Надія
Павлівська СЗШ
40
13
Максимович П.І.
14
Осняч Андрій
Васильківська СЗШ№3
33
14
Любчук О.В.
15
Демиденко Наталія
Павлівська СЗШ
31
15
Максимович Т.І.
 
Голова журі: Охмат Ю.П.
Члени журі: Педик О.М.     Цюпило О.В.     Манько В.М.
 
 
 
 
П Р О Т О К О Л
 
Проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії
у 11 класі 4 грудня 2011р.
 
Прізвище ім»я та побатькові
школа
Кількість балів
місце
Вчитель
1
Копійко Юлія
Васильківський НВК
83
1
Павліченко В.В.
2
Глушакова Анастасія
Манвелівська СЗШ
77
2
Зінченко С.Ф.
3
Фоменко Владислав
Великоолександрівський НВК
76
3
Пісчана А.В.
4
Прогонний Іван
Васильківський НВК
74
4
Ткач А.І.
5
Шрашко Максим
Дубовиківська СЗШ
58
5
Пушкар Н.В.
6
Гвоздь Олександр
Добровільська СЗШ
52
6
Синьогіна О.В.
7
Варакута Діана
Чаплинська СЗШ
42
7
Манько В.М
8
Калієнко Валерія
Павлівська СЗШ
36
8
Максимович Т.І.
 
 
Голова журі: Охмат Ю.П.
Члени журі: Зінченко С.Ф      Янатьєва О.Г.